MoonCall
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dyskusje ogólne

+7
Mestor
Azhrarn
Rahnai
Kahei
Nenille
Krgar
Savrael
11 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Dyskusje ogólne Empty Dyskusje ogólne

Pisanie by Savrael Nie Kwi 17, 2011 7:41 pm

Tutaj każdy może dodać coś od siebie na dowolny temat dotyczący forum.
Jeżeli dany problem wymaga dłuższej dyskusji, zostanie przeniesiony do osobnego tematu.

Savrael
Administrator

Liczba postów : 718
Jest z nami od : 16/04/2011
Zdrowie :
Dyskusje ogólne Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Dyskusje ogólne Right_bar_bleue


https://mooncall.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Dyskusje ogólne Empty Re: Dyskusje ogólne

Pisanie by Krgar Pon Kwi 25, 2011 7:46 pm

Niedługo minie tydzień od otwarcia forum. Niektórzy są z nami od początku, inni dołączyli znacznie później, ale na pewno większość z was ma już jakieś przemyślenia odnośnie zasad, grafiki, pól profilu, czy czegokolwiek innego.

Pojawia się więc pytanie, co wam się podoba, co byście zmienili, co dodali..?

Nie chcę na siłę zmuszać was do wyrażania opinii, ale gdyby ktoś miał cokolwiek twórczego do wyrażenia w tym temacie, proszony jest o niekrępowanie się i śmiałe wyrażanie poglądów.
Krgar
Krgar
Jenot

Liczba postów : 86
Jest z nami od : 25/04/2011
Male
Zdrowie :
Dyskusje ogólne Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dyskusje ogólne Right_bar_bleue

Siła : 5
Zręczność : 30

Powrót do góry Go down

Dyskusje ogólne Empty Re: Dyskusje ogólne

Pisanie by Nenille Pon Kwi 25, 2011 9:33 pm

Cóż, właściwie nie mam większych zastrzeżeń. Wiecie, co mi się w tym forum najbardziej podoba? Ta swoboda, że wszystko, co się tu stanie, zależy od fabuły i nas samych. Pod żadnym pozorem nie zmieniajcie tego.
Jedyne, co chcę zasugerować, to fakt, żebyście w temacie o obrażeniach i punktach zdrowia dodali coś po ilu dniach organizm wilczy się regeneruje. Oczywiście wiem, że to zależy od skali obrażeń, ale.. tak mniej więcej.
I jeszcze jedno zastrzeżenie, a właściwie pytanie - po co aktywować swoje konto mailem? Nie sądzę, żeby było to konieczne, a wierzcie mi, że takie maile nie zawsze dochodzą lub po prostu przychodzą z opóźnieniem, co może zniechcęcić niektórych graczy. To tylko taki szczegół, ale podobnie było w moim przypadku - mail przyszedł dopiero na drugi dzień od rejestracji... (więc konto zostało aktywowane ręcznie przez kogoś, kto ma do tego uprawnienia).
Nenille
Nenille
Wilk

Liczba postów : 426
Jest z nami od : 20/04/2011
Female
Wataha : Kiheitai
Zdrowie :
Dyskusje ogólne Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dyskusje ogólne Right_bar_bleue

Siła : 20
Zręczność : 26

Powrót do góry Go down

Dyskusje ogólne Empty Re: Dyskusje ogólne

Pisanie by Savrael Pon Kwi 25, 2011 10:07 pm

Bez obaw, to forum powstało właśnie z potrzeby swobody, której tak często brakuje na innych forach, więc nigdy nie zostanie to zmienione Wink
Co do zdrowia - są plany na wprowadzenie w bliższej lub dalszej przyszłości kilku sposobów na jego odzyskiwanie... będzie to raczej łatwo dostępne, dlatego nie ma czegoś takiego jak automatyczna regeneracja punktów życia (ale jeżeli będzie to potrzebne to zostanie wprowadzone).
A aktywacja przez e-mail została wyłączona już wcześniej Wink

Cieszy mnie to, że podoba ci się to forum i że zechciałaś podzielić się swoją opinią ^^

Savrael
Administrator

Liczba postów : 718
Jest z nami od : 16/04/2011
Zdrowie :
Dyskusje ogólne Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Dyskusje ogólne Right_bar_bleue


https://mooncall.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Dyskusje ogólne Empty Re: Dyskusje ogólne

Pisanie by Nenille Wto Kwi 26, 2011 7:49 pm

O, o! Wypatrzyłam coś jeszcze, co niezbyt mi się podoba.

Dołączenie do walki możliwe jest w ciągu 30 minut od jej rozpoczęcia. Po upływie tego czasu, wszystkie wejścia do tematu w którym odbywa się "bójka" nie będą brane pod uwagę.

Dlaczego tak? Przecież - na logikę - każdy osobnik, który wejdzie na dany teren, bez względu na upływ czasu, może w dowolnej chwili pomóc wybranemu przez siebie wilkowi. Chyba ze to ma pomóc w uniknieciu czegoś takiego, jak "Szybko, dołączajmy jak najszybciej, by pomóc swoim! Im więcej nas, tym lepiej!". Ale właściwie.. Czy takie coś nie byłoby ciekawsze? Trochę nerwów też się czasem przydaje. ;]
Nenille
Nenille
Wilk

Liczba postów : 426
Jest z nami od : 20/04/2011
Female
Wataha : Kiheitai
Zdrowie :
Dyskusje ogólne Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dyskusje ogólne Right_bar_bleue

Siła : 20
Zręczność : 26

Powrót do góry Go down

Dyskusje ogólne Empty Re: Dyskusje ogólne

Pisanie by Krgar Wto Kwi 26, 2011 8:13 pm

To miało zapobiec rozciąganiu walki w czasie w oczekiwaniu na ratunek. Ludzie piszą posty różnej długości i potrzebuję na ich dopracowanie bardzo zróżnicowanych okresów czasu. Ciężko określić kiedy "dopracowanie" zacznie się przeradzać w celowe spowalnianie zdarzenia.

W takim układzie, nie ważne jak długo zaatakowany będzie odpisywał, ewentualne wsparcie ma tylko 30 minut, by dołączyć i wesprzeć go w starciu. Wszystko dlatego, że czas na forum jest względny. Wilki pogrążone w boju, nie biłyby się raczej dłużej niż tych 30 minut, tymczasem my siłą rzeczy nie zmieścimy się w jakimś krótkim okresie czasu, jeśli jednocześnie mamy wszystko dobrze opisać. Dlatego zostało wprowadzone takie rozwiązanie.

Oczywiście jeśli uważacie, że jest zbędne, albo przydałoby się wydłużenie tego czasu, śmiało piszcie. Wszystkie zasady są jedynie zarysem, który może w każdej chwili ulec dowolnym modyfikacjom, jeśli gracze wyrażą taką chęć ; )
No i, najważniejsze - ten system, który jest opisany w zasadach, jest jedynie propozycją. Jeżeli jakaś grupka graczy chce zagrać innym sposobem - droga wolna.
Krgar
Krgar
Jenot

Liczba postów : 86
Jest z nami od : 25/04/2011
Male
Zdrowie :
Dyskusje ogólne Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dyskusje ogólne Right_bar_bleue

Siła : 5
Zręczność : 30

Powrót do góry Go down

Dyskusje ogólne Empty Re: Dyskusje ogólne

Pisanie by Kahei Czw Kwi 28, 2011 12:07 pm

Jedyne moje zastrzeżenie dotychczas... powstało właściwie w praktyce. Otóż trzy osoby zdecydowały się wypróbować ten kostkowy system... no i jest problem. 100-ścienna kostka jest stanowczo zbyt duża... szanse na trafienie przeciwnika są małe i walka dłuży się na dobrą sprawę już trzy dni (właściwie tutaj bardziej powodem jest znikający user), przy czym na oko napisaliśmy... po dwa posty, co daje 6. Żadne nie trafiło. Nie oczekiwałam cudów i nie wiem też, czy kostka ma zacząć wywoływać reakcje "odbierzmy im teren! A nie, to kostka... niee... to nie", czy też nie (raczej wątpię xP), ale to faktycznie zniechęca i właściwie sama w to bajorko się wepchnęłam.

Myślałam nad jakimś limitem, ale... jak to teraz podzielić?
Kahei
Kahei
Wilk

Liczba postów : 675
Jest z nami od : 18/04/2011
Male
Wataha : Kiheitai
Zdrowie :
Dyskusje ogólne Left_bar_bleue88 / 10088 / 100Dyskusje ogólne Right_bar_bleue

Siła : 23
Zręczność : 30

https://mooncall.forumpl.net/t74-kiheitai

Powrót do góry Go down

Dyskusje ogólne Empty Re: Dyskusje ogólne

Pisanie by Rahnai Czw Kwi 28, 2011 12:38 pm

A ja mam zastrzeżenie z innej beczki. (choć do tych kostek, co Kahei powiedział, to się podpisuję xd)
Mianowicie, razi mnie grupa NPC. Chciałam zignorować, chciałam się przyzwyczaić, no ale nie mogę. Bo NPC to skrót od Non Playing Character, jeśli się nie mylę. A jak się ma tutejszy NPC do Postaci-którymi-nikt-nie-gra (takie tam, swobodne tłumaczenie xd)? No właśnie się raczej nie ma. Krgarem, na przykład, ktoś gra. Bo nie powiecie mi, że to Sztuczna Inteligencja nim kieruje Laughing
Ja wiem, że to szczegół, że się czepiam. Ale po prostu kuje to me oczęta. Jeśli zaś chodzi o zmianę, to może grupę tą nazwać Postaci fabularne? Albo coś w tym stylu.
Rahnai
Rahnai
Wilk

Liczba postów : 150
Jest z nami od : 26/04/2011
Male
Wataha : Yanakhta
Zdrowie :
Dyskusje ogólne Left_bar_bleue61 / 10061 / 100Dyskusje ogólne Right_bar_bleue

Siła : 20
Zręczność : 16

Powrót do góry Go down

Dyskusje ogólne Empty Re: Dyskusje ogólne

Pisanie by Azhrarn Czw Kwi 28, 2011 12:46 pm

Zmiana nazwy pewnie nie stanowi problemu, bo to tylko określenie grupy, która musi jakieś miano posiadać.

Natomiast odnosząc się do samego skróty "NPC" tłumaczenie wolne jest jak najbardziej słuszne, ale jak to ze skrótami bywa, na przestrzeni lat i wielu gier fabularnych różnych typów, określenie to utraciło swoje dosłowne znaczenie.
Powołując się na wikipedię (i podane tam w przypisach wiarygodniejsze źródło):
Bohater niezależny (BN) (ang. non-player character, skracane do NPC) – w grach fabularnych i niektórych grach komputerowych określenie każdej postaci, w którą nie wciela się żaden z graczy. Odgrywana jest ona przez Mistrza Gry lub program.

Swoją drogą... można to nazwać 'bohaterami niezależnymi' xP
Azhrarn
Azhrarn
Wilk

Liczba postów : 245
Jest z nami od : 18/04/2011
Male
Wataha : Kiheitai
Zdrowie :
Dyskusje ogólne Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dyskusje ogólne Right_bar_bleue

Siła : 20
Zręczność : 29

https://mooncall.forumpl.net/t48-azhrarn#113

Powrót do góry Go down

Dyskusje ogólne Empty Re: Dyskusje ogólne

Pisanie by Rahnai Czw Kwi 28, 2011 12:52 pm

Ach, z tym się nie spotkałam. Znaczy, na różnych forach, owszem, widziałam już takie zastosowanie, ale zawsze wydawało mi się mylne. No nic, mój brak ścisłej wiedzy się kłania.
Rahnai
Rahnai
Wilk

Liczba postów : 150
Jest z nami od : 26/04/2011
Male
Wataha : Yanakhta
Zdrowie :
Dyskusje ogólne Left_bar_bleue61 / 10061 / 100Dyskusje ogólne Right_bar_bleue

Siła : 20
Zręczność : 16

Powrót do góry Go down

Dyskusje ogólne Empty Re: Dyskusje ogólne

Pisanie by Savrael Czw Kwi 28, 2011 1:35 pm

Co do kości - teraz rzeczywiście jest uciążliwe, dlatego proponuję wam albo posługiwanie się kilkoma kostkami naraz albo samodzielne ustalenie granic, od których atak jest "zaliczany".
Bo ten system został stworzony bardziej z myślą o późniejszej grze, i jeżeli mielibyśmy teraz coś w nim zmieniać to trzeba by się było zastanowić, czy w przyszłości te zmiany też by się sprawdziły.

Albo stworzyć coś całkiem nowego.

W każdym razie kostka 50-ścienna powstała. Możecie jej używać, jeśli obie strony wyrażą zgodę. Systemem głównym pozostaje jednak ten z kością 100-ścienną.

Savrael
Administrator

Liczba postów : 718
Jest z nami od : 16/04/2011
Zdrowie :
Dyskusje ogólne Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Dyskusje ogólne Right_bar_bleue


https://mooncall.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Dyskusje ogólne Empty Re: Dyskusje ogólne

Pisanie by Mestor Sob Kwi 30, 2011 3:33 pm

1. Uwaga: Pola profilu
a) Czy samice nie powinny mieć "cieczki" oraz "ciąży"? Co prawda, pewnie nikomu się jeszcze nie śpieszy do tej drugiej, ale cieczka jest - jak dla mnie - elementem fabularnym, dodającym trochę emocji naszym postaciom, mieszającym szyki.. Laughing
b) Płeć powinna być polem profilu, które wybrać można tylko raz, podczas rejestracji. Przez to, że można ją zmienić w każdej chwili, w przyszłości mogą wystąpić pewne komplikacje czy nieprzyjemności.
c) Ekwipunek. Większość ma go zamieszczony w "notatnik", ale nie każdy musi być taki sprytny. Można by było takowy stworzyć, ale nie obowiązkowy (w notatniku można się trochę z napisem "ekwipunek" pobawić.. Wink)

2. Propozycja: KOSTKI
Aby było to fair, można by było zrobić tak, że od pewnego poziomu umiejętności po prostu trzeba używać 100-ściennej. Poniżej tego poziomu spokojnie można używać tej mniejszej, 50-ściennej. Np. jeśli którakolwiek z umiejętności przekroczy poziom 40-45, trzeba już używać tej większej kostki.
Lub może to obowiązywać tylko wybranych pól umiejętności, ale to już inna sprawa.

(za nieskładność zdań przepraszam, trochę jestem zakręcona.. xP)
Mestor
Mestor
Wilk

Liczba postów : 387
Jest z nami od : 21/04/2011
Male
Wataha : Kiheitai
Zdrowie :
Dyskusje ogólne Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Dyskusje ogólne Right_bar_bleue

Siła : 20
Zręczność : 23

Powrót do góry Go down

Dyskusje ogólne Empty Re: Dyskusje ogólne

Pisanie by Savrael Sob Kwi 30, 2011 4:05 pm

Ad. a) Oczywiście, pole cieczka jest potrzebne choćby po to, by zobaczyć tę rozkoszną burzę hormonów która pociąga wilki do walki o wilczyce :)
Jednak nie wiem ile cieczka może trwać (i co ile może występować) by nie była zbyt uciążliwa ale jednocześnie by dawała pole do popisu dla grających... jakieś propozycje?
Pole ciąży... można w sumie dać...

Ad. b) Niestety, nie widzę w panelu żadnej opcji, która by pozwalała to w ten sposób ustalić. Poszukam jeszcze, ale w razie czego to pozostaje nam pilnować uczciwości graczy...

Ad. c) Z ekwipunkiem jest drobny problem. Gdy się rozrośnie, jego obecność pod avkiem stanie sie uciążliwa (jako zbyt mocno wydłużająca miejsce na post) i najlepiej byłoby to przenieść pod sam post... Tu jednak znów pojawia się problem braku takiej opcji w panelu. Tak samo nie ma nic co by pozwoliło zwiększyć liczbę znaków w podpisie...
Generalnie to nie ma obowiązku trzymania spisu rzeczy "przy sobie", od tego jest karta postaci.

A co do kostek - ja wiem, czy to by było sprawiedliwe..? Gdyby się spotkał ktoś z wysokimi statystykami i ktoś z niskimi, używanie przez każdego innej kostki mogłoby mocno zredukować te różnicę, przez co mogłoby dojść do dość absurdalnych sytuacji... Taki system mógłby się sprawdzić póki jesteście na mniej więcej równych poziomach, lecz jeżeli coś ma być "systemem domyślnym", musi być uniwersalne.
Chyba, że chodzi właśnie o to, by zmniejszać różnicę poziomów między silną a słabą postacią, ale czy to na pewno dobry pomysł?

Savrael
Administrator

Liczba postów : 718
Jest z nami od : 16/04/2011
Zdrowie :
Dyskusje ogólne Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Dyskusje ogólne Right_bar_bleue


https://mooncall.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Dyskusje ogólne Empty Re: Dyskusje ogólne

Pisanie by Nenille Sob Kwi 30, 2011 5:06 pm

W prawdziwym świecie wilków, hormony buzują w pełni dopiero na wiosnę. A w środku tejze wiosny rodzą się młode wilczki. Ale nie sądzę, by taki system 'zajdź w ciążę tylko przez jeden wybrany okres na forum' był skuteczny. Dlatego proponuję zrobić cieczkę co 2-3 miesiące. Nie będzie to zbyt uciążliwe, tak sądzę. Taka cieczka trwałaby.. Powiedzmy z tydzień? Może dwa?

A co do kostek - ja wiem, czy to by było sprawiedliwe..? Gdyby się spotkał ktoś z wysokimi statystykami i ktoś z niskimi, używanie przez każdego innej kostki mogłoby mocno zredukować te różnicę, przez co mogłoby dojść do dość absurdalnych sytuacji... Taki system mógłby się sprawdzić póki jesteście na mniej więcej równych poziomach, lecz jeżeli coś ma być "systemem domyślnym", musi być uniwersalne.
Chyba, że chodzi właśnie o to, by zmniejszać różnicę poziomów między silną a słabą postacią, ale czy to na pewno dobry pomysł?

Najlepiej, żeby userzy przed walką ustalali, jaką kością będą rzucać. Nie widzę sensu, by komplikować grę, a dając im swobodę - powinno być dobrze.
Nenille
Nenille
Wilk

Liczba postów : 426
Jest z nami od : 20/04/2011
Female
Wataha : Kiheitai
Zdrowie :
Dyskusje ogólne Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dyskusje ogólne Right_bar_bleue

Siła : 20
Zręczność : 26

Powrót do góry Go down

Dyskusje ogólne Empty Re: Dyskusje ogólne

Pisanie by Inter Sob Kwi 30, 2011 6:03 pm

cieczka co 2-3 miesiące? nie za długi rozstęp czasowyy..?
Co do statystyk, to nie będę w to wnikać, bowiem nie za bardzo się znam, przeczytałam wasze posty i propozycja Nat przypadła mi do gustu, o.
Inter
Inter
Wilk

Liczba postów : 352
Jest z nami od : 22/04/2011
Male
Wataha : Yanakhta
Zdrowie :
Dyskusje ogólne Left_bar_bleue60 / 10060 / 100Dyskusje ogólne Right_bar_bleue

Siła : 10
Zręczność : 20

Powrót do góry Go down

Dyskusje ogólne Empty Re: Dyskusje ogólne

Pisanie by Nivis Sob Kwi 30, 2011 6:44 pm

Myślę, że cieczkę moga ustalać wilczycę, ponieważ nie ma tutaj chyba opcji gwałtów, więc mogą ustawić sobie np. Cieczka: tak na 4 dni w ciąglu 1,5 miesiąca.
Nivis
Nivis
Wilk

Liczba postów : 261
Jest z nami od : 23/04/2011
Female
Wataha : Yanakhta
Zdrowie :
Dyskusje ogólne Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Dyskusje ogólne Right_bar_bleue

Siła : 20
Zręczność : 16

Powrót do góry Go down

Dyskusje ogólne Empty Re: Dyskusje ogólne

Pisanie by Savrael Nie Maj 01, 2011 12:50 pm

Nivis napisał:nie ma tutaj chyba opcji gwałtów
Tutaj jest wszystko, w co zechcecie grać... Wink oczywiście jeśli pasuje do tematyki i kimatu forum

Na razie skłaniam się ku opcji cieczki co drugi miesiąc i trwającej tydzień, jednak nadal czekam na wasze opinie.

Savrael
Administrator

Liczba postów : 718
Jest z nami od : 16/04/2011
Zdrowie :
Dyskusje ogólne Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Dyskusje ogólne Right_bar_bleue


https://mooncall.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Dyskusje ogólne Empty Re: Dyskusje ogólne

Pisanie by Kahei Nie Maj 01, 2011 3:35 pm

Co do cieczki to zgadzam się z Panem Administratorem, jednak ja nie po to tutaj...

Mianowicie: fajnie byłoby mieć dodatkowe korzyści z posiadania terenów. Gdyby była waluta, pewnie kombinowałabym z comiesięcznym zyskiem, ale, że jej nie ma (i szczerze powiedziawszy nie widzi mi się to), myślałam nad PD. Nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o "fajnie mieć PD za tereny, hehehe", ale przykładowo jako przywódca chciałabym w jakiś sposób jeszcze wynagrodzić moich "poddanych", tych, którym zależy i faktycznie coś robią. Oczywiście nie byłyby to wielkie sumy PD, w dodatku rozdzielone pomiędzy nich wszystkich.
Kahei
Kahei
Wilk

Liczba postów : 675
Jest z nami od : 18/04/2011
Male
Wataha : Kiheitai
Zdrowie :
Dyskusje ogólne Left_bar_bleue88 / 10088 / 100Dyskusje ogólne Right_bar_bleue

Siła : 23
Zręczność : 30

https://mooncall.forumpl.net/t74-kiheitai

Powrót do góry Go down

Dyskusje ogólne Empty Re: Dyskusje ogólne

Pisanie by Nivis Nie Maj 01, 2011 3:37 pm

Pomysł Kahei'a jest dobry, ale myślę, że PD byłyby symboliczne np. nie przekraczające 7 punktów.
Nivis
Nivis
Wilk

Liczba postów : 261
Jest z nami od : 23/04/2011
Female
Wataha : Yanakhta
Zdrowie :
Dyskusje ogólne Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Dyskusje ogólne Right_bar_bleue

Siła : 20
Zręczność : 16

Powrót do góry Go down

Dyskusje ogólne Empty Re: Dyskusje ogólne

Pisanie by Azhrarn Nie Maj 01, 2011 3:48 pm

Hm, w sumie można to uzasadnić, wszak gdy takie wilki łażą po terenach, patrolując je, broniąc, itp, nabywają jakieś doświadczenie. Byłbym za jakimiś symbolicznymi PD, rozdawanymi przez alfę/lidera/przywódcę watahy.

Co do cieczki, podoba mi się rozwiązanie z co drugim miesiącem i tygodniowym czasem trwania.
Azhrarn
Azhrarn
Wilk

Liczba postów : 245
Jest z nami od : 18/04/2011
Male
Wataha : Kiheitai
Zdrowie :
Dyskusje ogólne Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dyskusje ogólne Right_bar_bleue

Siła : 20
Zręczność : 29

https://mooncall.forumpl.net/t48-azhrarn#113

Powrót do góry Go down

Dyskusje ogólne Empty Re: Dyskusje ogólne

Pisanie by Icy Sro Maj 04, 2011 4:13 pm

Nie do końca sobie wyobrażam Nivis jak chcesz rozdać 7 punktów doświadczenia pomiędzy wszystkich członków watahy? Rozumiem, że mamy nie przesadzać, ale ty z kolei chyba nieco przesadziłaś w drugą stronę, bo jeśli przykładowo ktoś ma dostać 2 punkty, czy też 1 to tak jakby dać komuś papierek bez cukierka. Żeby uzbierać cokolwiek trzeba by czekać nie wiem ile miesięcy, żeby dostać nawet te 20 punktów doświadczenia. Nie, stanowczo nie powinna to być, aż tak mała ilość. Jak na mój gust zależnie od poczynań watahy (bo jeśli ktoś nic nie robi to czemu taka wataha ma w ogóle dostać nagrodę?) powinny im być przydzielane punkty od 30-60 punktów na miesiąc. Dla całej watahy. Lider oczywiście rozdziela je między swoimi.

Opcja cieczki co dwa miesiące trwająca przez tydzień również mi się podoba.
Icy
Icy
Wilk

Liczba postów : 156
Jest z nami od : 24/04/2011
Female
Wataha : Xīngzuò
Zdrowie :
Dyskusje ogólne Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dyskusje ogólne Right_bar_bleue

Siła : 20
Zręczność : 24

Powrót do góry Go down

Dyskusje ogólne Empty Re: Dyskusje ogólne

Pisanie by Mestor Sro Maj 04, 2011 6:01 pm

Cieczka co dwa miesiące trwająca tydzień.. mi tam pasuje. Tylko jakby to ładnie ustawić w profilu? Co miesiąc na np. 3-4 dni byłoby chyba łatwiej.. ale mi to obojętne, naprawdę. xP

Co do punktów - jestem za pomysłem Icy. Taa.
Mestor
Mestor
Wilk

Liczba postów : 387
Jest z nami od : 21/04/2011
Male
Wataha : Kiheitai
Zdrowie :
Dyskusje ogólne Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Dyskusje ogólne Right_bar_bleue

Siła : 20
Zręczność : 23

Powrót do góry Go down

Dyskusje ogólne Empty Re: Dyskusje ogólne

Pisanie by Nivis Sro Maj 04, 2011 7:38 pm

Icy, źle mnie zrozumiałas, gdyż chodziło mi o 7 PD dla jednego wilka, a nie je jeszcze rozdzielać.
Nivis
Nivis
Wilk

Liczba postów : 261
Jest z nami od : 23/04/2011
Female
Wataha : Yanakhta
Zdrowie :
Dyskusje ogólne Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Dyskusje ogólne Right_bar_bleue

Siła : 20
Zręczność : 16

Powrót do góry Go down

Dyskusje ogólne Empty Re: Dyskusje ogólne

Pisanie by Savrael Czw Maj 05, 2011 8:31 am

Jak już to lepiej chyba rozdzielać... tylko czy każda wataha miałaby po tyle samo punktów do podziału? A jeżeli nie, to od czego zależałaby ich ilość?

Savrael
Administrator

Liczba postów : 718
Jest z nami od : 16/04/2011
Zdrowie :
Dyskusje ogólne Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Dyskusje ogólne Right_bar_bleue


https://mooncall.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Dyskusje ogólne Empty Re: Dyskusje ogólne

Pisanie by Inter Czw Maj 05, 2011 12:29 pm

Ogólnie mogła by zależeć od zaangażowania, opisów oznaczania terytorium, ewentualnie walki.. Ogólnie sytuacje pokazujące że danej grupie zależy na terenie i robią wszystko, żeby go utrzymać.
Chociaż sprawdzający to wszystko mieli by dość dużo roboty Laughing
Inter
Inter
Wilk

Liczba postów : 352
Jest z nami od : 22/04/2011
Male
Wataha : Yanakhta
Zdrowie :
Dyskusje ogólne Left_bar_bleue60 / 10060 / 100Dyskusje ogólne Right_bar_bleue

Siła : 10
Zręczność : 20

Powrót do góry Go down

Dyskusje ogólne Empty Re: Dyskusje ogólne

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach