MoonCall
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wygląd forum

2 posters

Go down

Wygląd forum Empty Wygląd forum

Pisanie by Savrael Sro Kwi 27, 2011 4:31 pm

Wygląd to nie wszystko, nie ocenia się książki po okładce a forum po layoucie...

Jednak ładny wygląd uprzyjemnia pobyt, często pozwala wczuć się w klimat i działa przyciągająco na gości xP Dlatego jest jedną z trosk która obarcza administratora...

Ale że forum ma swoich wiernych użytkowników tak więc pytam was, wierni użytkownicy: co byście zmienili w wyglądzie forum? Co byście dodali, usuneli? Czy w ogóle wam się podoba?

---

Taki jeden człek od PBFów stwierdził, że "przydałoby się więcej grafiki na stronie głównej, gdyż ponieważ za mało jest takich przyciągających wzrok elementów."
Dlatego zastanawiam się, gdzie co można dać by przyciągnąć a nie przeładować...

Na wielu innych RPGach przy forach terenów są jakieś zdjęcia czy obrazki... małe, duże, szerokie, wąskie... to ładnie wygląda ale ma przy tym duże ryzyko przeładowania. Szczególnie gdy forum ma dużo terenów... my co prawda aż tak dużo nie mamy ale w miarę rozwoju powinno ich przybyć, tym bardziej nie wiem czy chcę bawić się w ozdabianie każdego fora osobno.
Można natomiast dać jakiś obrazek do kategorii... tj. nie wiem czy można, muszę poszperać. Jednak jeżeli by się dało - chcielibyście?

Myślę też o daniu jakiegoś obrazka na dół forum, w tej ramce która pokazuje aktywnych użytkowników. Tylko tu znowu nie wiem jaki mógłby to być obrazek. Może jakieś zdjęcie, może coś na styl ikonek for i tematów, tylko większe... nie wiem...

Macie jakieś propozycje?

Savrael
Administrator

Liczba postów : 718
Jest z nami od : 16/04/2011
Zdrowie :
Wygląd forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Wygląd forum Right_bar_bleue


https://mooncall.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Wygląd forum Empty Re: Wygląd forum

Pisanie by Kahei Czw Kwi 28, 2011 12:03 pm

Można natomiast dać jakiś obrazek do kategorii... tj. nie wiem czy można, muszę poszperać. Jednak jeżeli by się dało - chcielibyście?
Tak! Obrazki "podkreślające" (jakby nie patrzeć) tereny może i wyglądają ładnie (kiedyś mi się to podobało, potem widząc to na każdym forum już trochę zbrzydło), jednak jeśli i tak mamy mieć więcej terenów - wolę nie. Chyba, że obrazki nie będą Bóg-wie-jakiej wielkości... małe, dla zwrócenia uwagi, zupełnie jakby wołały "Hej! Spójrz na mnie!" xP. Co nie zmienia jednak faktu, że nie mam pojęcia jak będzie się to komponowało z resztą forum, musiałabym zobaczyć.
Myślę też o daniu jakiegoś obrazka na dół forum, w tej ramce która pokazuje aktywnych użytkowników. Tylko tu znowu nie wiem jaki mógłby to być obrazek.
To też byłoby dobre, jednak jak wyżej - musiałabym to zobaczyć.

Dla próby nie zaszkodzi zrobić kilka obrazków i powstawiać, jednak problem jest w tym, że to też zżera trochę czasu, którego przecież tak niewiele...
Kahei
Kahei
Wilk

Liczba postów : 675
Jest z nami od : 18/04/2011
Male
Wataha : Kiheitai
Zdrowie :
Wygląd forum Left_bar_bleue88 / 10088 / 100Wygląd forum Right_bar_bleue

Siła : 23
Zręczność : 30

https://mooncall.forumpl.net/t74-kiheitai

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach