MoonCall
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Questy

2 posters

Go down

Questy Empty Questy

Pisanie by Savrael Pon Kwi 18, 2011 5:36 pm

Informacje o questach, znajdziesz na terenach Krainy. NPC pozostawiają zlecenia [wraz z "oduserskimi" opisami technicznymi] przeważnie na Skalnej Polanie. Jeśli zdobędziesz takie zlecenie i zrealizujesz je zgodnie z instrukcją, tutaj umieszczasz linki, potwierdzające wykonanie questu.

Mistrz Gry zedytuje twoje zgłoszenie, umieszczając informacje o przyznanej nagrodzie.

Savrael
Administrator

Liczba postów : 718
Jest z nami od : 16/04/2011
Zdrowie :
Questy Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Questy Right_bar_bleue


https://mooncall.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Questy Empty Re: Questy

Pisanie by Krgar Nie Maj 01, 2011 3:33 pm

Nie prosiłem o wpisy w tym temacie, dlatego pozwolę sobie osobiście wszystko podsumować dla formalności.

Quest "Obiad dla jenota":

Postaram się zwrócić uwagę na pozytywy wykonania, które mam nadzieję odzwierciedlą mniej więcej, dlaczego dany osobnik otrzymał taką, a nie inną ilość punktów.
Natomiast we wstępie zwrócę tylko uwagę, że duże znaczenie miały dla mnie wszelkie przejawy niedoskonałości postaci. Z reguły nie było sytuacji, w których wszechpotężny wilk dostrzegał ćmę i bez większych problemów ją łapał. Zdarzały się wam potknięcia, nieudane próby, a to niewątpliwie urozmaicało cały opis. Zwracałem też uwagę na ilość "pozytywnych zbiegów okoliczności", dzięki którym udawało wam się zdobyć owada.
No więc do rzeczy:

Inter - 1 ćma; łatwo nie było, świetne ukazanie niedoskonałości wilka, który mistrzem wspinaczki i przedzierania się w gąszczu nigdy nie będzie, nie obyło się też bez dramatycznych problemów; choć mój opis na pewno nie dostarczał wielu inspiracji, doskonale sobie poradziłeś. Otrzymujesz 80 PD.

Lethys - 1 ćma; obyło się bez rozlewu krwi i chwała Ci za to; ćma dość szczęśliwie poleciała w kierunku ucieczki, ale ciężko się przyczepić, by nie miała do tego prawa. Otrzymujesz 80 PD.

Icy - 1 ćma; w najśmielszych wyobrażeniach, nie sądziłem, że ktoś może podejść, do wydawałoby się prostego opisu, tak ambitnie; idealne wykonanie. Otrzymujesz 100 PD.

Kahei - 1 ćma; o samym polowaniu było niewiele, ale walka z wiewiórkami miała pełne prawo znaleźć się w centrum opisu. Otrzymujesz 80 PD.

Narkomanthik - 1 ćma; zabrakło mi dramatycznej walki z mrówkami, przedzierania się przez mrowisko, ale mimo wszystko ładnie wybrnęłaś. Otrzymujesz 70 PD.

Mestor - 3 ćmy; czytając Twoje wyczyny, nie mogę uniknąć szczerzenia się do monitora; masz... zaskakujące pomysły; zabrakło mi nieco dramaturgii w lochu pająków i podczas wspinaczki, ale za to zmagania z żabami były wspaniałe.
Otrzymujesz 200 PD.

Nenille - 3 ćmy; bardzo podobały mi się wspomniane wcześniej "próby i błędy" w twoim wykonaniu, w dodatku wiele przemyśleń i planów wyjścia z sytuacji, które budowały napięcie; jedyne do czego mogę się przyczepić to wąż, mam wątpliwości, czy dałby się odciągnać przy pomocy mięsnej przynęty, ale wykluczyć też tego nie mogę.
Otrzymujesz: 240 PD.
Krgar
Krgar
Jenot

Liczba postów : 86
Jest z nami od : 25/04/2011
Male
Zdrowie :
Questy Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Questy Right_bar_bleue

Siła : 5
Zręczność : 30

Powrót do góry Go down

Questy Empty Re: Questy

Pisanie by Krgar Sob Maj 07, 2011 10:40 am

Quest pt. "Zlecenie na złotowłosą kunę"

Nawet nie trzeba Wam specjalnie komplikować życia w questach, bo sami świetnie dodajecie sobie dramaturgii (Laughing). Kuna i puma… Ten duet przejdzie chyba do historii.

Tura 1
Azhrarn: 100 hp
Kahei: 60 hp
Icy: 100 hp
Mestor: 60 hp
Kamira: 100 hp
Emryss: 100 hp

Kuna: 60 hp
Puma: 100 hp

Tura 2
Azhrarn: 60 hp
Kahei: 100 hp
Icy: 100 hp
Mestor: 60 hp
Kamira: 100 hp
Emryss: 70 hp

Kuna: 40 hp
Puma: 100 hp


Lethys, Mestor

Tura 3
Azhrarn: 30 hp
Kahei: 100 hp
Icy: 50 hp
Mestor: 60 hp
Kamira: 100 hp
Emryss: 50 hp

Kuna: 20 hp
Puma: 100 hp

Tura 4
Azhrarn: 65 hp
Kahei: 100 hp
Icy: 1 hp
Mestor: 60 hp
Kamira: 100 hp
Emryss: 50 hp

Kuna: 1 hp
Puma: 100 hp

Tura 5
Azhrarn: 65 hp
Kahei: 100 hp
Icy: 61 hp
Mestor: 60 hp
Kamira: 100 hp
Emryss: 50 hp

Kuna: 1 hp
Puma: 62 hp

Tura 6
Azhrarn: 65 hp
Kahei: 100 hp
Icy: 61 hp
Kamira: 100 hp

Kuna: 1 hp
Puma: 44 hp

Tura 7
Azhrarn: 65 hp
Kahei: 75 hp
Icy: 61 hp
Kamira: 100 hp

Kuna: 1 hp
Puma: 0 hp

Sprawdzałem dwa razy i tak wyglądał według mnie stan życia po walce (choć mogą być błędy, bo nie mam pojęcia ile punktów zdrowia mieliście przed walką). Szczegółów czepiać się nie będę, ważne jest to, że kuna i puma zostały poprawnie pokonane.

Nagrody:
Uwzględnię wszystkich. Wybraliście sobie późną porę na realizację questa, a nie chcę dyskryminować uczestników, którzy musieli kończyć grę. Niemniej trochę okroję te obiecane 400 PD.

Lethys: 150 PD
Mestor: 250 PD
Emryss: 350 PD
Kamira: 400 PD
Azhrarn: 400 PD
Kahei: 400 PD
Icy: 400 PD

Mam nadzieję, że nikt nie został pominięty. Nagroda materialna trafi do Kahei'a, który dobił kunę. Zarówno ją, jak i podziękowania, otrzymacie w fabule, kiedy będziecie przekazywać mi "jeńca".
Krgar
Krgar
Jenot

Liczba postów : 86
Jest z nami od : 25/04/2011
Male
Zdrowie :
Questy Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Questy Right_bar_bleue

Siła : 5
Zręczność : 30

Powrót do góry Go down

Questy Empty Re: Questy

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach