MoonCall
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Rysować każdy może...

Go down

Rysować każdy może... Empty Rysować każdy może...

Pisanie by Liliya Pon Maj 09, 2011 6:54 pm

...teoretycznie.

Korzystając z dostępu do aparatu postanowiłam założyć taki swój mały skromny temacik... malutko tego jest, bo choć było wiele, to większość nie na poważnie, część porozdawana, część w trakcie robienia a część stara...
Póki co nie mogę się za bardzo pochwalić kreatywnością bo jedyne co robię to przerysowuję zdjęcia/obrazki na potrzeby własnej pustej ściany i na prośbę znajomych :P

No więc...
Nagisa i Tomoyo z Clannad - Nagisa ma za małą głowę ale boję się to poprawić by nie zepsuć całkowicie ;/
Szczurek <3 - to czarne powstało wskutek przycinania zdjęcia, nie wiem czemu... ale nie chce mi się już tego poprawiać...
Horo ze Spice and Wolf - chciałam ją narysować tak bardziej.. w całości xP ale na tym screenie wyglądała tak słodko...
Wilczek - skończony dzisiaj, dla koleżanki... wyszedł dziwnie i nie wiem czy mi się podoba ale nie powiem, trochę się namęczyłam przy futerku xP dlatego wstawiam (a króliczek bo koleżanka chciała króliczka też)
Lelouch z Code Geass - niedokończony, ale już niedługo... aparat go trochę zepsuł, ale trudno
Liliya
Liliya
Wilk

Liczba postów : 64
Jest z nami od : 21/04/2011
Female
Wataha : Yanakhta
Zdrowie :
Rysować każdy może... Left_bar_bleue75 / 10075 / 100Rysować każdy może... Right_bar_bleue

Siła : 23
Zręczność : 15

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach